1 – چطور می تونم از استخر کارتم استفاده بکنم؟
کارتی که در اختیار شما می باشد ، فعال و قابل استفاده در تمامی استخرهای طرف قرارداد می باشد . فقط کافیست ، استخر مورد نظر خود را از لیست استخرهای طرف قرارداد داخل سایت انتخاب نموده و سپس با مراجعه به مجموعه از دستگاه کارتخوان مخصوص استخر کارت رسید تراکنش تخفیف خود را دریافت نموده و باقی مانده مبلغ را به مسئول پذیرش پرداخت نمائید .

 

2-چطور می توانم از میزان و مانده ی اعتبار کارتم اطلاع پیدا کنم ؟
شما می توانید جهت عضویت رایگان در باشگاه مشتریان استخر کارت و هم چنین اطلاع از اینکه عملکرد خود و میزان اعتبار باقی مانده و دریافت اس ام اس های تراکنش (رایگان)فقط با تکمیل اطلاعات در خواستی در قسمت ورود اعضا که به شما اختصاص داده شده است دسترسی پیدا کرده و همچنین ارتباط نزدیک با ما داشته باشید . ضمنا هدایا و جوایز جشنواره های استخر کارت فقط به مشتریانی که در سایت ثبت نام نموده اند تعلق خواهد گرفت .

 

3-آیا فقط یک نفر می تواند از استخر کارت استفاده نماید ؟

خیر ، این کارت خانوادگی و بی نام بوده ، ضمنا دارنده کارت مجاز به همراه داشتن یک نفر همراه در مراجعه استخر ها می باشد . (سانس بانوان 2 نفر ، آقایان 2 نفر)

 

4 – آیا اعتبار استخر کارت من در صورتی که  از آن استفاده نکنم از بین می رود؟
تا زمانی که مدت اعتبار بسته تخفیف شما به پایان نرسیده است ، خیر اما به محض اینکه تاریخ انقضاء کارت فرارسد اعتبار آن نیز صفر می شود .

 

5 – آیا برای خرید بسته تخفیف استخر کارت ، حتما باید از کارت بانک ملت استفاده نمایم؟

خیر ، با تمامی کارت های بانکی عضو شتاب و داشتن رمز دوم آن می توان بسته جدید تخفیف خود را خرید نمایید .

 

و اما سوال شما ! تیم پشتیبانی ما آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره استفاده از استخر کارت خود می باشد :

[contact-form-7 id=”252″ title=”سوالات مشترکین”]