موسسه سلامت فرتاک ایرانیان بصورت متمرکز و تخصصی در حوزه ورزش و سلامت فعالیت می کند . ارائه خدمات تخصصی ورزشی در قالب بسته های تخفیف از معتبر ترین استخر های تهران جهت بالا بردن سلامت و نشاط تمام اقشار جامعه از جمله مهمترین اهداف ما می باشد . نهایت تلاش ما در این راستا همگانی کردن ورزش شنا برای تمامی افراد جامعه می باشد .

موسس و مدیران این مجموعه عبارتند از :
موسس استخر کارت هوشمند جناب آقای ناصر ملکی چهره شناخته شده ورزش کشور و دارای مدارک و مدارج معتبر ملی و بین المللی ، کارآفرین نمونه ورزش کشور ، سازنده و سرمایه گذار چندین مجموعه فرهنگی ورزشی برتر تهران با چندین سال سابقه در مربیگری تیم های ملی نیروهای مسلح ایران و کسب 3 دوره قهرمانی مسابقات جهانی و به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران برفراز بالاترین سطوح ورزشی در کشورهای آلمان ، ایتالیا و ایران را در کارنامه ورزشی خود دارا هستند .

رئیس هیئت مدیره  جناب آقای نادر ملکی فرزند ارشد ایشان و قهرمان اسبق آسیا ، چندین سال عضو تیم ملی جمهوری اسلامی ایران و قهرمان چندین دوره مسابقات کشوری ، کارشناس ارشد مدیریت حرفه ای کسب و کار با گرایش بازاریابی MBA می باشند .

مدیر عامل جناب آقای منصور ملکی فرزند دوم ایشان ، قهرمان دانشجویان کشور و عضو تیم ملی دانشجویان ، کارشناس ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی با گرایش مدیریت سازمان های ورزشی و دارای یک دهه سابقه مدیریت در برترین مجموعه های ورزشی و اماکن آبی تهران به صورت مستمر را دارا هستند .

استخر کارت هوشمند کارت تخفیفی است که به شما این امکان را می دهد تا با ارائه این کارت در استخر های طرف قرار داد از تخفیفات مناسبی بهره مند شوید . شما می توانید با پرداخت 45000 تومان ، کارتی با اعتبار یک سال را که دارای 500000 تومان تخفیف می باشد را از طریق بخش خرید آنلاین سایت تهیه فرمایید .

مدیر عامل : جناب آقای منصور ملکی

رئیس هیئت مدیره : جناب آقای نادر ملکی