سوالات متداول


1چطور می تونم از استخر کارتم استفاده کنم؟
کارتی که در اختیار شما می باشد ، فعال و قابل استفاده در تمامی استخرهای طرف قرارداد می باشد . فقط کافیست ، استخر مورد نظر خود را از لیست استخرهای طرف قرارداد داخل سایت انتخاب نموده و سپس با مراجعه به مجموعه از دستگاه کارتخوان مخصوص استخر کارت رسید تراکنش تخفیف خود را دریافت نموده و باقی مانده مبلغ را به مسئول پذیرش پرداخت نمائید .
2چطور می توانم از میزان و مانده ی اعتبار کارتم اطلاع پیدا کنم؟
شما می توانید جهت عضویت رایگان در باشگاه مشتریان استخر کارت و هم چنین اطلاع از ریز تراکنش‌هاو میزان اعتبار باقی مانده و همچنین دریافت اس ام اس های تراکنش (رایگان) فقط با تکمیل اطلاعات در خواستی در قسمت ورود اعضا----> ویرایش که به شما اختصاص داده شده است دسترسی پیدا کرده و همچنین ارتباط نزدیک با ما داشته باشید . ضمناٌ هدایا و جوایز جشنواره های استخر کارت فقط به مشتریانی که در سایت ثبت نام نموده اند تعلق خواهد گرفت.
3آیا فقط یک نفر می تواند از استخر کارت استفاده نماید؟
خیر ، این کارت بی‌نام بوده و دارنده کارت مجاز به همراه داشتن یک نفر همراه در مراجعه به استخرها می‌باشد. تذکر: تمامی استخرها موظف به پذیرش یک همراه هستند ولی درصورت رضایت استخرها استخرکارت محدودیتی برای پذیرش همراه ندارد;لذا اگر قصد دارید با بیش از یک همراه از خدمات تخفیف استخرکارت بهره‌مند شوید ابتدا با استخر موردنظر خود تماس بگیرید و سقف تعداد همراه را سوال بفرمایید.
4 آیا اعتبار استخر کارت من در صورتی که از آن استفاده نکنم از بین می رود؟
تا زمانی که مدت اعتبار بسته تخفیف شما به پایان نرسیده است ، خیر اما به محض اینکه تاریخ انقضاء کارت فرارسد اعتبار آن نیز صفر می شود .
5آیا برای خرید بسته تخفیف استخر کارت ، حتما باید از کارت بانک ملت استفاده نمایم؟
خیر، با تمامی کارت های بانکی عضو شتاب و داشتن رمز دوم آن می توان بسته جدید تخفیف خود را خرید نمایید .

و اما سوالات شما!


تیم پشتیبانی ما در ساعات اداری از طریق تلفن‌های ثابت پشتیبانی و خارج از ساعات اداری از طریق موبایل پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات شما درباره استفاده از استخر کارت خود می باشد.

ورود اعضا