درباره ما

استخر کارت هوشمند بصورت متمرکز و تخصصی در حوزه ورزش و سلامت فعالیت می کند . ارائه خدمات تخصصی ورزشی در قالب بسته های تخفیف از معتبر ترین استخر های تهران جهت بالا بردن سلامت و نشاط تمام اقشار جامعه از جمله مهمترین اهداف ما می باشد . نهایت تلاش ما در این راستا همگانی کردن ورزش شنا برای تمامی افراد جامعه می باشد. موسس و مديران اين مجموعه همگي از ورزشكاران اسبق تيم هاي ملي و قهرمانان آسيا و جهان در رشته هاي مختلف ورزشي و هـمچنين فارغ التحصيلان رشته تربيت بدني و مديريت مي باشند .
هدف ما در این موسسه ارائه بهترین خدمات با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین و مطمئن‌ترین امکان دسترسی و ایجاد لذت و هیجان برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از گزینه‌های متعدد خرید و پشتیبانی قابل اطمینان امکان‌پذیر شده است. بسترسازی سلامت فرتاک ایرانیان تنها در حوزه مشتریان نبوده و جذب و نگهداری شرکای تجاری نیز به رویکردی مدرن صورت می‌پذیرد. امکانات ویژه، بستر ویژه همکاری متقابل با شرکای تجاری و ارائه اطلاعات و خدمات به آنان از مواردی است که در بخش همکاری با شرکای تجاری مدنظر این شرکت بوده و به آن توجه ویژه‌ای شده است.

حوزه فعالیت

هم‌اکنون استخر کارت هوشمند در شهر تهران و حومه مشغول به فعالیت و ارائه خدمات است. در مورد کارت‌ها نیز ارسال سفارش‌های هم‌میهنان عزیز در اسرع وقت به تمام نقاط تهران ارسال می‌گردد. امید است با گسترش فعالیت‌های استخرکارت هوشمند در شهرهای مختلف، امکان خدمات‌رسانی به همه هم‌وطنان عزیز در همه شهرها در آینده نزدیک فراهم شود.
 
ورود اعضا