استخرکارت چگونه کار می‌کند

استخر کارت ، کارتی هوشمند و الکترونیکی با مجوز رسمی از وزارت ورزش و جوانان می‌باشد که برای اولین بار به دارندگان آن این امکان را می‌دهد تا از تمامی استخرهای طرف قرارداد ما که از مجموعه‌های نمونه شهر تهران می‌باشند با بالاترین تخفیف‌ها بهره‌مند شوند .

این کارت بی‌نام بوده و تمامی اعضای خانواده و دوستان می‌توانند مشترکاً از آن استفاده نمایند . شما عزیزان می‌توانید فقط با پرداخت مبلغ 49,000 تومان یک استخرکارت هوشمند حاوی 500,000 تومان اعتبار تخفیف بلیط استخرهای طرف قرارداد دریافت کنید . اعتبار بسته استخر کارت به مدت یکسال از لحظه خرید می‌باشد و در صورت اتمام مدت زمان استفاده و یا اعتبار تخفیف کارت , شما قادرید به راحتی کارت خود را مجدداً تمدید و شارژ نمایید .
به عنوان مثال : استخر پردیسان نور
قیمت بلیط گیشه این استخر 60,000 تومان می‌باشد . این مجموعه دارای 40% تخفیف ویژه برای استخرکارتی‌هاست .یعنی شما هنگام مراجعه به این مجموعه با همراه داشتن استخرکارت هوشمند به جای 60,000 تومان مبلغ 36,000 تومان به گیشه پرداخت می‌کنید و 24,000 تومان باقیمانده که درواقع تخفیف ویژه استخرکارت به شماست به صورت اتوماتیک از 500,000 تومان اعتبار کارت شما کسر می‌گردد.
برای مشاهده لیست استخرهای طرف قرارداد , نرخ بلیت و اطلاعات کامل مربوط به آن‌ها روی لینک زیر کلیک کنید.
لیست استخرهای طرف قرارداد
 
ورود اعضا